Утилізація оргтехніки

Утилізація оргтехніки – це збирання відпрацьованої оргтехніки, яка втратила своє цільове призначення, та передача її спеціалізованим фірмам, що займаються збиранням небезпечних відходів та їх переробкою. Оргтехніка щодень виходить з ладу, натомість купуються нові необхідні предмети: комп’ютери, факси, копіювальні пристрої, телефони, принтери, калькулятори, клавіатури, телевізори, картріджи, тощо. До того ж технічні новинки постійно витісняють морально застарілу техніку, яка займає цілі склади на територіях:
  • підприємств;
  • навчальних закладів;
  • комунальних установ, які приймають такі відходи від громадян.

utilizatsiya-orgtekhniki

Тому утилізація оргтехніки має дуже актуальне значення для забезпечення раціонального використання пластику, кольорових металів та елементів живлення, які містить майже уся оргтехніка, як вторинної сировини. Пластмаси є термопластичним матеріалом, що успішно можна переплавити у будь-який інший виріб, а елементи живлення спеціальні перероблюючи заводи мусять сортувати, переробляти, знешкоджувати небезпечні речовини. Кольорові метали – не безкінечний ресурс, тому повторне їх використання може значно зекономити ресурси та кошти країни на виготовлення нової оргтехніки. Доцільним буде питання: як утилізувати оргтехніку? Слід звернутися до спеціалізованих компаній, що мають ліцензію на поводження з відходами та на збирання вторинної сировини. Після здачі на утилізацію, переробка оргтехніки матиме такі етапи:
  • сортування, компонування, розділення складових елементів;
  • подрібнення пластмас до дрібних розмірів, пресування, переплавка термопластичних матеріалів для отримання сировини на нові вироби.
Утилізація оргтехніки – процедура, яка займає досить багато часу, але для усіх організацій, які мусять після списання віддати оргтехніку на безпосередній етап утилізації, достатньо звернутися за послугою «утилізація оргтехніки» до спеціальних фірм, що надають такі послуги і мають можливість передати оргтехніку на переробні заводи.