Регіони надання послуг

Ми дбаємо про стан нашої екології і пропонуємо послуги з утилізації відходів у ряді областей України. Ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами по телефону, вказаному на сайті, і домовитися про вилучення відходів у вашому регіоні.
Екологічна ситуація, пов'язана з проблемами утилізації сміття, в усіх країнах світу з року в рік стає все значущості та актуальності. Україна не є винятком з цього правила, а скоріше навпаки. Наша країна в рейтингах найбільш забруднених держав стрімко переміщується на верхні сходинки. Причиною тому є неправильне поводження з відходами. Так, наприклад, в європейських країнах утилізація відходів відбувається в більш ніж 80% випадків, тоді як в Україні ця цифра не перевищує 10%. Інший обсяг відходів складується на звалищах, отруюючи навколишній світ.
Наша компанія працює на ринку України вже кілька років і веде активну діяльність в сфері утилізації відходів. Завдяки динамічному розвитку, кваліфікованому персоналу, ми безперервно працюємо над розширенням області надання наших послуг. Так, наприклад, ми співпрацюємо з клієнтами, які знаходяться у таких областях:
  •      Київська;
  •      Житомирська;
  •      Вінницька;
  •      Львівська;
  •      Сумська;
  •      Полтавська;
  •      Чернігівська.
У будь-якому з цих регіонів знаходиться безліч підприємств, що працюють в різноманітних сферах промисловості, і кожне з них утворює відходи, які необхідно грамотно утилізувати. Наша організація в короткі терміни і максимально організовано надасть послуги із збирання, транспортування та утилізації відходів в будь-який з областей, описаних вище.
Довіра клієнтів і турбота про довкілля - пріоритети нашої діяльності. Зв'яжіться з нашими менеджерами за контактними даними, вказаними на сайті, і ми подбаємо про те, щоб утилізація відходів в будь-якому куточку України була виконана максимально дбайливо і ефективно.

zamoviti-poslugi