5889

Ми надаємо послуги
5889 компаніям

150

Можемо утилізувати більш як
150 видів відходів

9

У років у сфері утилізації
9 років
  • utilizacia-himicheskih-othodo
  • utilisacia-medicinskih-othodov
  • uslugi-po-utilisacii-othodov

Утилізація відходів

В наші дні бурхливого розвитку людства проблеми навколишнього середовища стають все більш гострими. Тому, все частіше звучать запитання: «Що робити з небезпечними відходами виробництва та життєдіяльності людиниКуди здати люмінесцентні ртутні лампи, відпрацьовані шини, акумулятори, медичні відходи і багато інших. Всі відходи потрібно передавати на спеціалізовані підприємства, які займаються процесами транспортування, зберігання, переробки, утилізації, захоронення відходів. Для того, щоб, ні в якому разі, не відбулося забруднення повітря, грунту, водойм, ґрунтових вод і т.п., поводження з відходами потрібно довірити професіоналам.

Утилізація відходів - використання відходів як вторинних матеріалів чи енергетичних ресурсів. (Закон України про відходи)

Ми працюємо в сфері утилізації відходів вже багато років, наші співробітники забезпечують як високу якість вилучення відходів так і грамотне і швидке оформлення усієї необхідної документації. Ми допоможемо Вам оформити ліміти, дозволи, викиди в атмосферу та багато іншої документації в сфері екології. З нами ви можете оптимізувати і максимально спростити всі процеси щодо передачі на утилізацію відходів. Ми керуємося виключно законодавством України, підтвердження тому, є ліцензії видані Міністверством Екології та Природних Ресурсів України.

На вибирають тому що:
- У нас можна утилізувати всі види відходів
- Отримати консультацію
- Оформити документально будь-які операції в сфері утилізації відходів
- Оформити дозвіл і декларацію на утворення відходів, викиди і т.п.
- Ми працюємо на договірній основі
- Ми враховуємо інтереси наших клієнтів
- Зручне розташування складів
 
 

Ми готові допомогти вам, телефонуйте: +38 097 790 95 85;

 

zamoviti-poslugi